Malosériová výroba nášivek a výšivek za příznivé ceny, e-shop s kvalitním oblečením.
Pleteniny jednolícní hladké
 
 
 
Single

Single Jersey (100% bavlna)Jemná zátažná pletenina s charakteristickými stromečkovitými sloupky na lícní a obloučky na rubní straně. Vazba se vyznačuje tažností, měkkostí a snadnou pratelností. příze použitá ke zpracování pleteniny má vliv na výslednou kvalitu zboží. Výrobky ADLER jsou zhotoveny z kvalitní prstencové dopřádané příze. Materiál je velice vhodný pro potisk a výšivku. Zboží je vyráběno v různých plošných hmotnostech (150 - 200g/m2)

 

Příklad použití: triko Classic 160, Duo Sandwich 160, V-neck 160, Heavy 200, Heavy V-neck 200, Colormix 200, Fan 200, A-shirt 200, Unisex long Sleeve 180, Polo Single 180


 

Pleteniny jednolícní vzorované
 
 
 
Výplněk
 
Výplněk (100% bavlna, 95% bavlna/5% elastan, 65% bavlna/35% PES, 100% PES)
Zátažná pletenina s  charakteristickými stromečkovitými sloupky na lícní a obloučky na rubní straně. Vazba je doplněna výplňkovou nití, která je vedena po rubové straně pleteniny. Přidaná nit zvyšuje savost a objem pleteniny a zvyšuje její pevnost. Výplňkové pleteniny s objemnými a měkkýminitěmi se pro zvýšení tepelné izolace pročesávají. Výrobky jsou vhodné pro potisk i výšivku. Zboží je vyráběno v různých plošných hmotnostech (250 - 300g/m2)
 
Příklad použití: výplněk: Terry Jacket 32, pružný výplněk: šortky Sport, počesaný výplněk: Raglan Sweater 300
 
 
 
 
 
 
  Fleece
 
Fleece (100% PES)
Zátažná pletenina s charakteristicky hustě počesaným měkkým povrchem s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi za každého počasí. Dokáže transportovat pot a brání průniku větru. Výrobky jsou vhodné pro potisk i výšivku. Zboží je vyráběno v různých plošných hmotnostech (250 - 400g/m2)
 
Příklad použití: Fleece Vest 280, Fleece jacket 280
 
 
 
 
 
 
 
 
Pleteniny oboulícní hladké
 
 
 
 Interlock
 
Interlock (100% česaná bavlna)
Interlocková vazba je tvořena dvěma oboulícními pleteninami 1:1, jež jsou sesazeny proti sobě. Vyznačuje se menší tažností a větší plností. Hustota materiálu umožňuje dosáhnout velmi hladkého povrchu, který je vynikající pro potisk i výšivku. Tento materiál kombinuje komfort, kvalitu a perfektní užitné vlastnosti. Zboží je vyráběno v plošných hmotnostech 200g/m2 a více.
 
Příklad použití: Top 200, Paglan V-200, Spagetti Top 200
 
 
 
 
 
 
 
Pleteniny oboulícní vzorované
 
   
Pique
 
Pique (100% bavlan, 65% bavlna/ 35% PES
zátažná vzorovaná pletenina s plastickým geometrickým vzorem. oboulícní vazba je doplněna podkládanou nití, která zaručuje malou roztažnost do šířky. výrobky jsou vhodné pro potisk i výšivku.  Zboží je vyráběno v různých plošných hmotnostech (180 - 220g/m2)
 
Příklady použittí: Pique Polo 200, Pique V-neck 200, Golf polo 200
 
 
 
 
 
 
 
 
Tkaniny
 
Tkanina vzniká kolmým provázáním 2 a více soustav nití. Základní vazbou je plátno, kepr a atlas.
 
 
 
 
Plátno
Plátno (100% česaná bavlna, 100% PES, 100% PAD)
Plátnová vazba tkaniny je pevná, pravidelně se opakující vazba. Nevytváří vzor, je hladká a vhodná pro potisk i výšivku. Vazné nitě mohou být zesíleny, potom se tato tkanina nazývá Oxford a její vlastnostimůžete vyzkoušet u našich dámských halenek. zboží je vyráběno z kvalitní česané nebo broušené bavlny, PES nebo PAD
 
Příklad použití: kloboučky, tašky, košile
 
 
 
 
 
 
 
Kepr
Kepr (100% česaná bavlna, 65% bavlna/35% PES)
Keprová vazba tkaniny se vyznačuje šikmým řádkováním, které se pravidelně opakuje. Tkanina v keprové vazbě je volnější, hřejivější, měkčí a pružnější než plátno, vhodná pro potisk i výšivku. Zboží je vyráběno z kvalitní česané nebo broušené bavlny, nebo ze směsi PES.
 
Příklad použití: čepice, kloboučky, kšiltovky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Frote
 
Froté (100% česaná bavlna)
Smyčková tkanina z kvalitní bavlny větší hmotnosti (400 - 500 g/m2), s velmi měkkým omakem, savými a pevnými smyčkami na obou stranách.
 
Příklad použití: ručníky, osušky, župan
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 kk-vysivani.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart